KONST / Litografier / Färglitografi 13956670
nr 1395 6670
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 134/200. Motivet: 60x46, yttermått inklusive ram: 77x63 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:11:33
30/4 11:42:31
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius